ADVERTISING

Breaking News

भारतीय राजदूत र सभामुख सापकोटाबीच भेटवार्ता

;efd'v clUgk|;fb ;fksf]6f;Fu l;+xb/jf/l:yt sfo{sIfdf g]kfnsf nflu ef/tsf /fhb"t ljgodf]xg Sjfqfn] dªunaf/ e]6 ub}{ . t:jL/M /f]zg ;fksf]6f, /f;;

काठमाडौं : भारतीय राजदूत विनयमोहन क्वात्राले प्रतिनिधिसभाका सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटासँग शिष्टाचार भेट गरेका छन् । नेपालका लागि नवनियुक्त राजदूत क्वात्राले आज सभामुखको कार्यकक्ष सिंहदरबार पुगेर सभामुख सापकोटासँग शिष्टाचार भेट गरेका हुन् ।

भेटमा दुई देशको सम्बन्धका विषयमा कुराकानी भएको थियो । भेटमा नेपाल र भारतको सम्बन्ध औपचारिक नभएर प्रकृतिक सम्बन्ध भएकोले सरकार-सरकार, संसद-संसद र जनता-जनताबीचको बहुआयामिक सम्बन्धलाई अझ उचाइमा पुर्‍याउने विषयमा छलफल भएको बताइएको छ ।

भेटमा सभामुख सापकोटाले भूकम्पपछि भारतले गरेको सहयोग र वर्तमान अवस्थामा कोरोना भाइरसविरुद्ध लड्नका लागि भारतले गरिरहेको सहयोगको प्रशंसा गरेका थिए । नेपालको राजदूत नियुक्त भएपछि क्वात्राले पछिल्लो समय राजनीतिक भेटघाटलाई तिब्र बनाएका छन् ।

leave a reply