ADVERTISING

Breaking News

थप ५५३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

काठमाडौ । नेपालमा थप ५ सय ५३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । देशभर गरिएको २ हजार ४० पिसिआर परिक्षणका क्रममा ४ सय ५१ जना र १ हजार ७ सय ४९ एन्टीजेन परिक्षणका क्रममा १ सय २ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । काठमाडौं उपत्यकामा २ सय ६४संक्रमित थपिएका छन् । काठमाडौंमा १ सय ८६, भक्तपुरमा २४ र ललितपुरमा ५४ संक्रमित थपिएका हुन् । योसँगै उपत्यकामा कोरोनाका सक्रिय संक्रमितको संख्या तीन हजार ८ सय ८४ पुगेको छ । त्यस्तै थप ४ सय ३३ संक्रमित निको हुँदा हालसम्म नेपालमा ९ लाख ७२ हजार ४ सय ९७ जना निको भएका छन् । हाल नेपालमा ५ हजार ६ सय ५९ सक्रिय संक्रमित आइशोलेशनमा रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ र सक्रिय संक्रमितमध्ये पाँच हजार पाँच सय सात जना होम आइसोलेसनमा र १ सय ५२ जना संस्थागत आइसोलेसन छन् । अस्पतालमा रहेकामध्ये ४५ जना आईसीयूमा र तीनजना भेन्टिलेटरमा रहेका छन । कोरोनाका कारण आइतबार कसैको पनि मृत्यु नभएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ । मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घन्टामा थप १६ हजार ९ सय ६४ जनाले कोरोनाविरुद्धको खोप लगाएका छन् ।

leave a reply