ADVERTISING

Breaking News

पाकिस्तानको मस्जिदमा आत्मघाती विस्फोट, कम्तीमा ३२ जनाको मृत्यु

एजेन्सी : पाकिस्तानको पेशावरको पुलिस लाइन्स क्षेत्रको मस्जिदमा सोमबार भएको आत्मघाती विस्फोटमा परी कम्तीमा ३२ जनाको मृत्यु भएको छ । पेशावरका कमिश्नर रियाज मेहसूदले गरेका विस्फोटमा परी कम्तीमा ३२ जनाको मृत्यु भएको पुष्टि गरेका छन् । उनका अनुसार शहर भरका अस्पतालहरूमा आपतकालीन सेवाका लागि तयार पारिएको छ र उपचारको उचित प्रबन्ध गरिएको छ ।

पेशावरको पुलिस लाइन्स इलाकामा रहेको मस्जिदमा दिउँसोको नमाजको समयमा विस्फोट भएको हो । स्थानीय सञ्चारमाध्यमका अनुसार आत्मघाती आक्रमणकारी प्रार्थनाको क्रममा अगाडिको पंक्तितमा उपस्थित  भई  विस्फोट गराएको सुरक्षा अधिकारीहरूले बताएका छन् ।

विस्फोट हुँदा मस्जिदमा कम्तिमा १२० जना मानिस रहेको एक प्रत्यक्षदर्शीले बताएका छन् । घाइते हुनेमा अधिकांश प्रहरी रहेको उनले बताए ।

पाकिस्तानका प्रधानमन्त्री शहबाज शरिफले कडा शब्दमा त्यस हमलाको निन्दा गरेका छन् । एक विज्ञप्तिमार्फत उनले घटना गराउनेहरूको इस्लामसँगको कुनै साइनो नहुने बताएका छन् । उनले भनेका छन्, ‘पूरा देश आतंकवादको त्रासविरुद्ध उभिएको छ ।’

leave a reply