BREAKING:
कार्यस्थलमा सुरक्षाको माग गर्दै स्वास्थ्यकर्मीद्वारा आज पनि प्रदर्शन हनुमानढोका पुगेर राष्ट्रपति पौडेलद्वारा इन्द्रजात्राको अवलोकन राष्ट्रपति पौडेलद्वारा रथयात्राको अवलोकन उत्तर कोरियाले संविधानमै समेट्यो परमाणु शक्ति बन्ने महत्वांकाक्षा, संविधान संशोधन प्रस्ताव सर्वसम्मतले पारित मोहम्मद जन्मजयन्तीका अवसरमा वाजागाजा र झण्डासहित तराईमा मुस्लिम समुदायको ¥याली, लुम्बिनी र मधेशमा सार्वजनिक विदा शिक्षा विधेयकलाई सरोकारवालासँग छलफल गरी टुंग्याउनुपर्ने माओवादीकोनिष्कर्ष सामाजिक सदभाव कायम राख्न पहलकदमी लिने माओवादीको निर्णय वर्षा र सहकालका देवता देवराज इन्द्रको पूजा–आराधना गरी आज इन्द्रजात्रा मनाइँदै भारतीय सय रुपैयाँभन्दा ठुला दरका नोटको कारोबारमा प्रतिबन्ध चिकित्सा स्नातक तहका लागि कलेजहरुको सिट निर्धारण सुरक्षाको माग गर्दै स्वास्थ्यकर्मीद्वारा आज पनि प्रदर्शन चीन भ्रमणमा रहेका प्रधानमन्त्री दाहाल तिब्बतको ल्हासामा सरकार सुशासनको मार्गचित्र कोर्ने तयारीमा लागिरहेको छ: उपप्रधानमन्त्री खड्का विवाह समारोहमा आगलागी हुँदा इराकमा बेहुला बेहुलीसहित सय जनाको मृत्यु एसियाडको पुरुष क्रिकेटमा नेपालद्वारा मंगोलिया पराजित सुरक्षाको माग गर्दै डाक्टर एवम् स्वास्थ्यकर्मी आन्दोलित मलंगवामा कफ्र्यू खुकुलो बनाएपनि जनजीवन अझै प्रभावित उपत्यकामा बढ्न थाले भाइरल ज्वरो र डेंगुका विरामी फुटपाथ व्यापार परम्परागत नेवारी व्यापार संस्कृतिको अंश: ओली चितवन निकुञ्जका पुष्पा र अन्जली कोशीटप्पु आरक्षमा सारिए काठमाडौंको सांस्कुतिक विशेष पर्व इन्द्रजात्रा सुरु नेपाल-चीन १३ बुँदे सहमतिबारे संयुक्त वक्तव्य सार्वजनिक आयल निगमले मंसिरसम्म सबै ऋण चुक्ता गर्ने अजरबैजान र अर्मेनियाको सीमामा जारी तनावकाबीच हजारौँ मानिस विस्थापित नेपाल र चीनबीच विभिन्न १२ वटा सम्झौता, एउटा समझदारी पत्रमा हस्ताक्षर बालेनको प्रश्न:  ईः अभियन्ता छलफलमा बोलाउदा आएनन्,के उनीहरूका नेतासँग वार्ता गर्नुपर्ने ? राहत शिक्षकद्वारा काठमाडौंको सडकमा सुतेर प्रदर्शन ग्वार्कोमा निर्माणाधीन फ्लाइओभरको निर्माण कार्य पुनः सुरु मलंगवामा चार दिनदेखि लगाइएको कर्फ्य बिहान बेलुका खुला राष्ट्रपति पौडेलद्धारा जानकी मन्दिरको दर्शन तथा पूजा अर्चना प्रधानमन्त्री दाहाल र चिनियाँ समकक्षी लि छ्याङबीच भेटवार्ता अविरल बर्षाले कैलालीको धनगढीका अधिकांश क्षेत्र डुवानमा एसियन गेम्समा १८ वटा देशले पदकको खाता खोले क्षुद्रग्रहबाट नमूना लिएर नासाको यान पृथ्वीमा फर्कियो काठमाडौँ उपत्यकामा मेलम्चीको पानी वितरण थप अनिश्चित सिम्रौनगढ नगरपालिकाका अधिकृत सहित ५ जनाविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दायर आयरल्याण्डको भ्रमण सकेर सभामुख घिमिरे स्वदेश फिर्ता प्रदेशलाई अधिकार नदिएको भन्दै कांग्रेस केन्द्रीय सदस्यहरुको असन्तुष्टि पश्चिमा मुलुकले झुठको खेती गरिरहेको रुसको आरोप सन्दीप लामिछाने विरूद्धको मुद्दा पेशीमा नै नचढी स्थगित

स्थानीय तहमा भएको अनियमिततालाई लिएर अख्तियारले छानविन गर्न थालेपछि जनप्रतिनिधि र कर्मचारी त्रसित

रुसले युक्रेन र युक्रेनलाई सहयोग गरिरहेका पश्चिमी देशहरूमाथि आफुविरुद्ध आक्रमण गर्न उचालिरहेको आरोप

चीन भ्रमणमा रहेका प्रधानमन्त्री दाहाल तिब्बतमा, आज कैलाश पर्वत र मानसरोबरको यात्रा

कार्यस्थलमा सुरक्षाको माग गर्दै स्वास्थ्यकर्मीद्वारा आज पनि प्रदर्शन, स्वास्थ्य सेवा बन्द नहुने वातावरण बनाउन मानव अधिकार आयोगको आग्रह

गौतमबुद्ध विमानस्थलको जग्गा व्यक्तिको नाममा दर्ता भएको खुलासा, मुआब्जाको निवेदन परेपछि भुमाफियाको संलग्नता पुष्टि

कार्यस्थलमा सुरक्षाको माग गर्दै स्वास्थ्यकर्मीद्वारा आज पनि प्रदर्शन

काठमाडौं । चिकित्सकमाथि बारम्बार आक्रमण भएको भन्दै चिकित्सकहरुले आज पनि काठमाडौंमा प्रदर्शन गरेका छन । मणिपाल शिक्षण अस्पताल लगायतका स्थानमा चिकित्सकमाथि भएका आक्रमणको बिरोध गर्दै चिकित्सकहरुले आज पनि माईतीघर म…

राष्ट्रपति पौडेलद्वारा रथयात्राको अवलोकन

काठमाडौं । वर्षा र सहकालका देवता देवराज इन्द्रको पूजा–आराधना गरी आज परम्परागत रुपमा इन्द्रजात्रा पर्व मनाइँदैछ । प्रत्येक वर्ष भाद्र शुक्ल चतुर्दशीका दिन पर्ने यो पर्व काठमाडौं, ललितपुर, भक्तपुर, धुलिखेल, दोलखा…

उत्तर कोरियाले संविधानमै समेट्यो परमाणु शक्ति बन्ने महत्वांकाक्षा, संविधान संशोधन प्रस्ताव सर्वसम्मतले पारित

काठमाडौं । उत्तर कोरियाले परमाणु शक्ति बन्ने आफ्नो महत्वाकांक्षालाई संविधानमै समावेश गरेको छ । उत्तर कोरियाली संसदले यससम्बन्धी संविधान संशोधन प्रस्ताव सर्वसम्मतले पारित गरेको त्यहाँको सरकारी सञ्चारमाध्यम केसीएनएले …

मोहम्मद जन्मजयन्तीका अवसरमा वाजागाजा र झण्डासहित तराईमा मुस्लिम समुदायको ¥याली, लुम्बिनी र मधेशमा सार्वजनिक विदा

काठमाडौं । नेपालमा आज इस्लाम धर्मका प्रवर्तक पैगम्बर हजरत मोहम्मदको जन्म जयन्ति विभिन्न कार्यक्रमका साथ मनाइँदैछ । जयन्तीका अबसरमा मुस्लिम समुदायको बसोबास रहेका क्षेत्रहरुमा बाजागाजा, झण्डा र सामाजिक सद्भाव तथा शान्ति…

शिक्षा विधेयकलाई सरोकारवालासँग छलफल गरी टुंग्याउनुपर्ने माओवादीकोनिष्कर्ष

काठमाडौं । माओवादी केन्द्रले देशमा सामाजिक सद्भाव कायम गर्न सबैले गम्भिरतापूर्वक लाग्नुपर्नेमा बैठकले जोड दिएको छ । त्यस्तै आन्दोलनरत राहत शिक्षकहरुसँग सम्वाद गरी समस्याको समाधान गर्नुपर्ने विषयमा पनि बैठकमा छल…