BREAKING:
यस वर्षको मदन पुरस्कार उपन्यास ’ऐँठन’लाई माल्दिभ्सको राष्ट्रपति निर्वाचनमा मोहोमद मुइजु निर्वाचित नेपाल विद्युत प्राधिकरणले पायो भारतमा पनि विद्युत् बिक्रीको अनुमति ला लिगामा बार्सिलोनाको जित, सर्जियो रामोसको आत्मघाती गोलका कारण सेभिया १–० ले पराजित अमेरिकाको न्युयोर्कमा शक्तिशाली आँधीपछि आपतकालीन अवस्थाको घोषणा, आँधीपछिको बाढीले सडक र विमानस्थल अस्तव्यस्त आजदेखि सोह्र श्राद्ध अर्थात् पितृ पक्ष आरम्भ, सोह्र वटा तिथिमा दिवङ्गत पितृलाई तर्पण सुर्खेतको वीरेन्द्रनगरमा मोटरसाइकलको ठक्करबाट पाँच वर्षीय बालकको मृत्यु चीन र अमेरिका भ्रमण फलदायी भएको प्रधानमन्त्रीको दाबी सरकार र आन्दोलनरत् राहत शिक्षकबीच पाँच बुदे सहमति संसदीय समितिले दिएका निर्देशन कार्यान्वनयमा सरकारद्वारा अटेर चिकित्सकहरूलाई आन्दोलन फिर्ता लिन गृह सचिवको आग्रह यौनधन्दा बढदै गएपछि होटलका सञ्चालकविरुद्ध कारबाही शुरु पुराना दललाई चार वर्षभित्र सुध्रन रवि लामिछानेको सुझाव एमसीसी प्रमुख एलिस आइतबाट काठमाडौँ आउने अस्वस्थर खानपान र जीवनशैलीले मुटुरोगको जोखिम नेदरल्यान्ड्समा विद्यार्थीले गोली चलाउदा तीन जनाको मृत्यु कार्यस्थलमा सुरक्षाको माग गर्दै स्वास्थ्यकर्मीद्वारा आज पनि प्रदर्शन भारतीय सय रुपैयाँभन्दा ठुला दरका नोटको कारोबारमा प्रतिबन्ध चिकित्सा स्नातक तहका लागि कलेजहरुको सिट निर्धारण उपत्यकामा बढ्न थाले भाइरल ज्वरो र डेंगुका विरामी

पूर्वराजा शाहले दिए राष्ट्रिय क्रिकेट खेलाडीहरुलाई बधाई, मंगोलियासँगको खेलमा बनाएको विश्व कीर्तिमानले राष्ट्रको गौरब बढाएको भनाइ

राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति लामिछानेले लगाए वर्तमान सरकार अपराधी छुटाउन लागि परेको आरोप

नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाद्धारा पछिल्लो समय नेपाली कांग्रेस कांग्रेस जस्तो नभएको आरोप

सुरक्षाको माग गर्दै चौथो दिन पनि स्वास्थ्यकर्मीद्धारा विरोध प्रदर्शन

निजी विद्यालयका संस्थापक प्रिन्सिपलद्धारा विद्यार्थीलाई मरणसन्न हुनेगरी कुटपीट

यस वर्षको मदन पुरस्कार उपन्यास ’ऐँठन’लाई

यस वर्षको मदन पुरस्कार आख्यानकार विवेक ओझाको उपन्यास ’ऐँठन’लाई दिइने भएको छ । मदन पुरस्कार गुठीको आजको बैठकले पुरस्कार सम्बन्धी निर्णय गरेको हो । यस्तै, २०७९ सालको जगदम्बा श्री वरिष्ठ कलाकार टेकवीर…

एमसीसी प्रमुख एलिस आज काठमाडौं आईपुग्दै

अमेरिकी परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेसन एमसीसी की प्रमुख कार्यकारी अधिकृत सीईओ एलिस अलब्राइट पाँच दिने नेपाल भ्रमणका क्रममा आज काठमाडौं आउदैछिन । सम्झौतामा छ वर्षपछि भदौ १३ गतेवाट एमसीसी कार्यान्वयनमा आ…

एसियाली खेलकुदको क्रिकेटमा नेपाली टोली क्वार्टरफाइनलमा प्रवेश

नेपालले १९औँ एसियाली खेलकुदको क्रिकेटमा माल्दिभ्सलाई एक सय ३८ रनले हराएको छ । जितसँगै नेपाल क्वाटरफाइनलमा पुगेको छ । नेपाल समूह ‘ए’ मा अपराजित रहँदै क्वाटरफाइनलमा पुगेको हो । जितका लागि २ सय १…

नेपाल विद्युत प्राधिकरणले पायो भारतमा पनि विद्युत् बिक्रीको अनुमति

काठमाडौं । नेपाल विद्युत प्राधिकरणले भारतको इनर्जी एक्सचेञ्ज (आइएक्स)को रियल टाइम मार्केटमा पनि विद्युत् बिक्री गर्न अनुमति पाएको छ । भारतको प्रतिस्पर्धी ऊर्जा बजारमा एक दिनअघि बिडिङ गरी बिजुली बेच्दै आएको प्राधिकरणल…

ला लिगामा बार्सिलोनाको जित, सर्जियो रामोसको आत्मघाती गोलका कारण सेभिया १–० ले पराजित

काठमाडौं । सर्जियो रामोसको आत्मघाती गोलमा बार्सिलोनाले स्पेनी ला लिगामा शुक्रबार सेभियालाई १–० ले हराएको छ । यससँगै क्याटलान क्लब अंक तालिकाको शीर्ष स्थानमा पनि उक्लेको छ । निकै प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा रामोसल…

अमेरिकाको न्युयोर्कमा शक्तिशाली आँधीपछि आपतकालीन अवस्थाको घोषणा, आँधीपछिको बाढीले सडक र विमानस्थल अस्तव्यस्त

काठमाडौं । अमेरिकाको न्युयोर्कमा आँधीका कारण आपत्कालीन अवस्था घोषणा गरिएको छ । न्युयोर्क सहरमा शक्तिशाली आँधीपछिको बाढीका कारण आपत्कालीन अवस्थाको घोषणा गरिएको हो । त्यहाँ मुख्य गरी सडक र विमानस्थल अस्तव्यस्त भएको छ…